
Електромобіль одномісний дитячий джип з м'яким сидінням (M 3237EBLR-10)
10 499 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 3237EBLR-10
Артикул: M 3237
Бренд: Bambi Racer
Тип: джип
📏 Розміри товару:
-
Довжина: 122 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесам): 67 см
-
Висота: 79 см
-
Вага: 23,5 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 28 см
🧒 Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
⚙️ Мотор:
-
Кількість / V / об/хв: 4 × 12V / 15000 об/хв
🔋 Акумулятор:
-
Кількість / V / Ah: 2 × 12V 7Ah
-
Індикатор батареї: ✔
🔌 Заряджання:
-
Напруга / сила струму: 12V / 1500 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: ✔
🔑 Старт:
-
Запуск: з кнопки
-
Звук під час старту: ✔
-
Плавний старт: ✔
🚗 Швидкість:
-
Максимальна: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 на панелі / 3 на пульті
-
Ручка газу: ✖
-
Педаль-гальмо: ✖
💡 Світло:
-
Фари: передні + верхні
-
Підсвічування: корпус
-
Кнопка вкл/викл світла: ✔
🔊 Звук:
-
Музика: ✖
-
Карта памʼяті: ✖
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: ✔
🎮 Управління:
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою зупинки
-
Додаток (App): ✖
-
Рух вперед/назад: тумблер (важіль)
🪑 Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремінь безпеки: 2-х точковий
-
Матеріал сидіння: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 39 см
🛞 Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 29 см / 22,5 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 29 см / 22,5 см
-
Простий монтаж: ✖
🧱 Корпус:
-
Матеріал: пластик з автофарбуванням
-
Дах: ✖
🛠 Амортизатори:
-
Передні: ✖
-
Задні: ✔
➕ Додаткові функції:
-
Двері: відкриваються вгору
-
Додаткові елементи: круглий багажник
📦 Коробка:
-
Вага брутто / розмір упаковки: 27,8 кг / 109 × 70 × 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Хакі |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 290 мм |
| Діаметр задніх коліс | 290 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 499 ₴


