
Електро квадроцикл дитячий (електромобіль з м'яким сидінням) (M 6018EBLR-1)
11 462 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6018EBLR-1
Артикул: M 6018EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
📏 Розміри товару:
-
Довжина: 115 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 77 см
-
Висота: 83 см
-
Вага: 23,15 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 56 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 29 см
-
Висота до керма: 75 см
🧒 Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 50 кг
-
За віком: від 3 років
⚙️ Двигун:
-
Кількість / В / об/хв: 4 × 45W / 12V / 11000 об/хв
🔋 Акумулятор:
-
Кількість / В / А·г: 12V 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: ✔
🔌 Заряджання:
-
Напруга / струм: 12V / 1500 mA
-
Час зарядки: 10–12 годин
-
Індикатор заряджання: ✔
🔑 Запуск:
-
Старт: тумблер
-
Звук під час запуску: ✔
-
Плавний старт: ✖
🚗 Швидкість:
-
Максимальна швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 на панелі / 3 на пульті
-
Педаль газу: ✔
-
Педаль-гальмо: ✔
💡 Світло:
-
Фари: передні і задні
-
Підсвічування: ✖
-
Кнопка вмикання/вимкнення світла: ✖
🔊 Звук:
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Карта памʼяті: ✔
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: ✔
🎮 Керування:
-
Пульт дистанційного керування: ✔
-
Мобільний застосунок (App): ✔
-
Рух вперед/назад: тумблер
🪑 Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: ✖
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 22 см
🛞 Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 36 см / 23 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 36 см / 23 см
-
Проста збірка: ✔
🧱 Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: ✖
🛠 Амортизатори:
-
Передні: ✔
-
Задні: ✔
➕ Додаткові функції:
-
Двері: ✖
-
Демо-режим: ✖
-
Ручка для перенесення: ✖
-
Додаткові коліщата: ✖
-
Кондиціонер: ✖
-
Килимок: ✖
-
Причіп: ✖
-
Захист від падіння: ✖
-
Додаткові елементи: кардрідер для SD/TF карт
📦 Упаковка:
-
Вага брутто / розмір коробки: 27,15 кг / 107 × 69 × 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 83 см |
| Вага | 23.15 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 462 ₴










