
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням Мерседес фарбований (M 4180EBLRS-2)
10 398 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4180EBLRS-2
Тип: електромобіль
Розміри:
-
Довжина: 120 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 77 см / 63 см
-
Висота: 65 см
Мотор:
-
Кількість / Напруга / Оберти: 2 шт / 12V / 11000 об/хв
Акумулятор:
-
Напруга / Ємність: 12V / 9Ah
-
Кількість: 1 шт
-
Час заряджання: 8–12 год
-
Зарядка: 15V / 1000 mA
-
Тип штекера: круглий одинарний
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
Запуск:
-
Кнопка старту: є
-
Звук при старті: є
-
Повільний старт: є
-
Повільна зупинка: є
Швидкості:
-
Кількість швидкостей у машині: 1
-
Кількість швидкостей на пульті: 3
-
Швидкість: 2,5–4,5 км/год
Рух:
-
Вперед/назад: тумблер
Освітлення:
-
Передні фари: є
-
Підсвічування панелі: є
-
Вмикання/вимикання світла: тумблер
Звукові функції:
-
Регулювання гучності: є
-
Чіп: англомовний
-
Музика: є
-
Сигнал на кермі: є
Додаткові елементи на панелі:
-
MP3: є
-
SD-слот + карта памʼяті: є
-
USB-порт: є
-
Індикатор батареї: є
Керування:
-
Пульт 2.4G: є
-
Bluetooth з кнопкою зупинки: є
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 5-точкові
-
Матеріал сидіння: екошкіра
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диску: 28 см / 20 см
-
Проста збірка: є
Корпус:
-
Тип: звичайний пластик
Упаковка:
-
Кількість шарів картону: 5
-
Колір картону: білий
-
Кольоровий постер: є
Додаткові функції:
-
Відкривання дверей у сторони: є
-
Ручка-чемодан для зручного транспортування: є
Амортизатори:
-
Задні
Габарити упаковки:
-
Вага брутто / нетто: 23,8 кг / 18 кг
-
Розмір коробки: 117 × 62 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 4.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 63 см |
| Висота | 65 см |
| Вага | 18 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 398 ₴









