
Електромобіль дитячий одномісний машина джип-сафарі з м'яким сидінням (M 4557EBLR-10)
10 196 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4557EBLR-10
Тип: дитячий електромобіль
Розміри:
-
Довжина: 117 см
-
Ширина: 78 см
-
Висота: 67 см
Мотор:
-
Кількість / Напруга / Обороти: 2 шт / 12V / 9000 об/хв
Акумулятор:
-
Напруга / Ємність: 12V / 10Ah
-
Кількість: 1 шт
-
Час заряджання: 8–12 годин
-
Час їзди: 1–2 години
-
Зарядка: 12V / 1000 mA
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 35 кг
-
За віком: 3–8 років
Старт:
-
Тумблер увімкнення: є
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт / зупинка: є / є
Кількість швидкостей:
-
У машині: 2
-
На пульті: 3
-
Перемикання швидкостей тумблером: є
-
Швидкість руху: 2,6–6 км/год
Рух:
-
Вперед / Назад: тумблер
Світло:
-
Передні фари: є
-
Задні фари: є
-
Підсвітка бампера: є
-
Підсвітка корпусу: є
-
Кнопка вмикання / вимикання світла: є
Звукові функції:
-
Регулювання гучності: є
-
Музика: є
-
Сигнал на кермі: є (кермо працює від 2-х батарейок AA, не входять у комплект)
Додаткові функції на панелі:
-
USB: є
-
FM-радіо: є
-
Bluetooth: є
-
Індикатор заряду батареї: є
Управління:
-
Пульт керування 2.4G: є
-
Bluetooth із кнопкою STOP: є
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 2-х точкові
-
Матеріал сидіння: екошкіра
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір колеса / диска: 30 см / 21 см
Корпус:
-
Тип: звичайний пластиковий
Упаковка:
-
Кількість шарів картону: 7
-
Колір картону: коричневий
-
Вага брутто / нетто / розміри коробки: 25,6 кг / 20,4 кг / 118 × 63 × 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 78 см |
| Висота | 67 см |
| Вага | 20.4 кг |
| Діаметр передніх коліс | 300 мм |
| Діаметр задніх коліс | 300 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 196 ₴










