
Електромобіль дитяча вантажівка з м'яким сидінням (JS3198EBLR-1)
9 127 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JS3198EBLR-1
Артикул: JS3198EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: вантажівка
Розміри товару:
-
Довжина: 116 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 61,5 см
-
Висота: 57 см
-
Вага: 17,8 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 27 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
Мотор:
-
Передні: 2 × 18W / 12V / 6000 об/хв
-
Задні: 2 × 35W / 12V / 14000 об/хв
Акумулятор:
-
Кількість / Напруга / Ємність: 1 × 12V / 9Ah
-
Індикатор батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Старт:
-
Тип запуску: з кнопки
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: є
Швидкість:
-
Максимальна швидкість: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 2 на панелі / 3 на пульті
-
Ручка газу: відсутня
-
Педаль-гальмо: відсутня
Освітлення:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: відсутнє
-
Кнопка увімкнення/вимкнення світла: є
Звук:
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Карта пам’яті: є
-
Сигнал: на кермі (працює від 2 батарейок AA, не входять у комплект)
-
Bluetooth: є
Керування:
-
Пульт управління: 2.4G (з кнопкою STOP)
-
Додаток (App): відсутній
-
Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 3-точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 38 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 24,5 см / 20 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 24,5 см / 20 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори:
-
Передні: відсутні
-
Задні: є
Додаткові функції:
-
Двері, що відкриваються: відсутні
-
Демо-режим: відсутній
-
Телескопічна ручка: відсутня
-
Додаткові коліщатка: відсутні
-
Кондиціонер: відсутній
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
-
Інші елементи:
-
Відкидний механічний кузов (керується важелем)
-
Картрідер для SD/TF карт
-
Лопата
-
Блокатор тумблера перемикання швидкості
-
Тумблер під сидінням для вибору режиму керування (педаль газу або пульт)
-
Упаковка:
-
Вага брутто / Розмір коробки: 21,5 кг / 123 × 56 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Вантажівка |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 116 см |
| Ширина | 61.5 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 17.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 245 мм |
| Діаметр задніх коліс | 245 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 127 ₴










