
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням Мерседес фарбований (M 5028EBLRS-4)
11 005 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5028EBLRS-4
Артикул: M 5028
Бренд: NO TM / Mercedes-Benz
Тип: джип
Розміри товару
-
Довжина: 114 см
-
Ширина по дзеркалах / колесах: 67 см / 59 см
-
Висота: 53,5 см
-
Вага: 19,3 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 27 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 50 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 4 × 25W
Акумулятор
-
Напруга / Ємність: 12V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: є
Старт
-
Запуск з кнопки
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: є
Швидкість
-
Діапазон: 3–7 км/год
-
Кількість швидкостей на панелі / пульті: 2 / 3
-
Ручка газу: відсутня
-
Педаль-гальмо: відсутня
Світло
-
Фари: передні
-
Підсвічування: відсутнє
-
Кнопка вмикання / вимикання світла: є
Звук
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Карта памʼяті: відсутня
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: відсутній
Керування
-
Пульт дистанційного керування: 2,4G (з кнопкою STOP)
-
Мобільний додаток: відсутній
-
Рух вперед / назад: перемикається важелем
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 2-точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 40 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс (з дисками): 24 см / 19 см
-
Простий монтаж: відсутній
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори
-
Передні: відсутні
-
Задні: є
Додаткові функції
-
Відкривання дверей: у сторони
-
Демо-режим: є
-
Додаткові колеса: є
Упаковка
-
Вага брутто / розміри коробки: 23,4 кг / 112 × 63 × 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 59 см |
| Висота | 53.5 см |
| Вага | 19.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 240 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 11 005 ₴










