
Електромобіль дитячий одномісний машина джип з м'яким сидінням Шевроле (M 4958EBLR-11)
10 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4958EBLR-11
Артикул: M 4958
Бренд: БЕЗ БРЕНДУ / Chevrolet Tahoe
Тип: авто
Розміри товару
-
Довжина: 105 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 68 см / 56 см
-
Висота: 53 см
-
Вага: 16,15 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 26 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 25 кг
-
За віком: від 3 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 2 шт / 12V / RPM 10000
Акумулятор
-
Ємність: 12V / 9Ah
-
Індикатор батареї: відсутній
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000 mA
-
Час зарядки: 8–12 год
-
Індикатор заряджання: є
Старт
-
Запуск: з кнопки
-
Звук під час запуску: є
-
Плавний старт: є
Швидкість
-
Діапазон: 3–5 км/год
-
Кількість швидкостей (панель / пульт): 2 / 3
-
Ручка газу: відсутня
-
Педаль-гальмо: відсутня
Освітлення
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: панель приладів
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звукові функції
-
Музика: MP3, USB
-
Карта памʼяті: підтримується
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Керування
-
Пульт дистанційного керування: 2,4G (з кнопкою STOP)
-
Мобільний додаток: є
-
Рух вперед / назад: тумблер (важіль)
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: 5-точкові
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 36 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 23 см / 17 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 23 см / 17 см
-
Простий монтаж: відсутній
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори
-
Передні: відсутні
-
Задні: є
Додаткові функції
-
Відкривання дверей: у сторони
-
Демо-режим: відсутній
-
Батьківська ручка: відсутня
-
Додаткові колесики: відсутні
-
Кондиціонер: відсутній
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
-
Інші додаткові елементи: відсутні
Упаковка
-
Вага брутто / розмір коробки: 19,4 кг / 110 × 58 × 39 см
-
Кількість шарів упаковки: 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Chevrolet |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 56 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 800 ₴










