
Електромобіль одномісний дитячий джип баггі з м'яким сидінням (M 5811EBLR-17(24V))
10 505 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5811EBLR-17(24V)
Артикул: M 5811EBLR
Бренд: Bambi Racer
Тип: Джип
Розміри товару
-
Довжина: 103 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 69 см
-
Висота: 59 см
-
Вага: 18 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 26 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 25 кг
-
За віком: від 3 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Оберти: 2 × 65W / 24V / 13500 об/хв
Батарея
-
Ємність: 24V / 7Ah
-
Індикатор батареї: є
Заряджання
-
Напруга / струм: 24V / 1000mA
-
Час заряджання: 8–12 годин
-
Індикатор зарядки: є
Старт
-
Кнопка старту: є
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт: є
Швидкість
-
Діапазон: 2–5 км/год
-
Кількість швидкостей (панель / пульт): 2 / 3
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: немає
Світло
-
Передні фари: є
-
Підсвітка: немає
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звук
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Слот для карти пам’яті: є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Керування
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Додаток (App): є
-
Рух вперед/назад: важіль
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ремені безпеки: двоточкові
-
Ширина посадкового місця: 41 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 28 см / 22 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 28 см / 22 см
-
Простий монтаж: є
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
Амортизатори
-
Передні: є
-
Задні: є
Додаткові функції
-
Відчиняються двері: є
-
Демо-режим: немає
-
Висувна ручка: немає
-
Додаткові коліщатка: немає
-
Кондиціонер: немає
-
Килимок: немає
-
Причіп: немає
-
Додаткові елементи: відсутні
Коробка
-
Вага брутто / розміри: 21 кг / 99 × 58 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 103 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 59 см |
| Вага | 18 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 65 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
- Ціна: 10 505 ₴










