
Електромотоцикл (дитячий електромобіль мотоцикл трицикл з м'яким сидінням) (M 6021EL-4)
10 070 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 6021EL-4
Артикул: M 6021EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Розміри товару
-
Довжина: 135 см
-
Ширина по дзеркалах / колесах: 60 см
-
Висота: 84 см
-
Вага: 20 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 56 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 36 см
-
Висота до керма: 67 см
Допустиме навантаження
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 до 8 років
Мотор
-
Кількість / Напруга / Об/хв: 2 × 45W / 12V / 10000 об/хв
Акумулятор
-
Кількість / Напруга / Ємність: 1 × 12V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: +
Заряджання
-
Напруга / Струм: 12V / 1500 mA
-
Час зарядки: 9–10 годин
-
Індикатор заряджання: +
Старт
-
Тип запуску: з тумблера
-
Звук під час старту: +
-
Плавний старт: +
Швидкість
-
Максимальна швидкість: до 3 км/год
-
Кількість швидкостей: мульти (декілька режимів)
-
Ручка газу: +
-
Педаль-гальмо: +
Світло
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: колеса
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: +
Звук та мультимедіа
-
Музика: MP3 + USB, AUX
-
Карта пам’яті: +
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: +
Управління
-
Пульт керування: —
-
Керування через застосунок (App): —
-
Рух вперед / назад: тумблер
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: —
-
Матеріал: тканина
-
Ширина посадкового місця: 20 см
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс (диски): 38 см / 31 см
-
Простий монтаж: —
Корпус
-
Матеріал: пластик
Додаткові функції
-
Додаткові елементи: кардридер SD/TF карт
Упаковка
-
Брутто / Розмір коробки: 24 кг / 105 × 58 × 58 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 84 см |
| Вага | 20 кг |
| Діаметр передніх коліс | 380 мм |
| Діаметр задніх коліс | 380 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 10 070 ₴










