
Електромобіль одномісний дитячий машина гоночний спорткар з м'яким сидінням Мазераті (M 5105EBLR-2)
9 441 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5105EBLR-2
🚗 Дитячий електромобіль Maserati
🔹 Бренд: NO TM / Maserati
🔹 Тип: Машина
🔹 Вік дитини: від 3 років
🔹 Максимальне навантаження: до 25 кг
📏 Габарити
-
Довжина: 114 см
-
Ширина (по дзеркалах / по колесах): 61 см / 57,5 см
-
Висота: 45 см
-
Вага: 15 кг
-
Відстань від сидіння до педалей: 27 см
⚙️ Технічні характеристики
-
Двигуни:
-
2 × 25W / 12V / 7000 об/хв
-
2 × 35W / 12V / 16500 об/хв
-
-
Акумулятор: 12V / 7Ah
-
Індикатор батареї / заряджання: ✔️
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–10 годин
🕹️ Керування
-
Старт: кнопка
-
Звук під час запуску: ✔️
-
Плавний старт: ✔️
-
Кількість швидкостей:
-
У машині: 2
-
На пульті: 3
-
-
Педаль газу: ✔️
-
Педаль-гальмо: ✖️
-
Рух вперед/назад: кнопка
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
-
Мобільний застосунок (APP): ✖️
💡 Освітлення
-
Фари: передні та задні
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: ✔️
-
Підсвічування: ✖️
🔊 Мультимедіа
-
Музика: MP3, USB, FM
-
Bluetooth: ✔️
-
Слот для карти пам’яті: ✔️
-
Сигнал: на кермі
-
Додатково: Картрідер SD/TF
🪑 Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ширина сидіння: 32 см
-
Ремені безпеки: 3-точкові
-
Матеріал: екошкіра
🛞 Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх / задніх коліс (диски): 20 см / 17 см
-
Просте складання: ✔️
🧰 Інше
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Амортизатори:
-
Передні: ✖️
-
Задні: ✔️
-
-
Двері: відкриваються
-
Додаткові коліщата для транспортування: ✔️
-
Додаткові функції:
-
Демо-режим: ✖️
-
Ручка для перенесення: ✖️
-
Килимок: ✖️
-
Причіп: ✖️
-
📦 Упаковка
-
Вага брутто: 18 кг
-
Розмір коробки: 112 × 51 × 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Гоночний автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Maserati |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 57.5 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 441 ₴










