
Електромотоцикл (дитячий електромобіль мотоцикл Дукатті з м'яким сидінням) (M 5827EL-3-11)
9 050 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5827EL-3-11
Дитячий електромотоцикл Bambi Racer M 5827EL
Артикул: M 5827EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: Мотоцикл
Рекомендований вік: від 3 до 8 років
Максимальне навантаження: до 30 кг
Габарити
-
Довжина: 126 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 48 см
-
Висота: 72 см
-
Вага: 16,8 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 53 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 35 см
-
Висота до керма: 67 см
Технічні характеристики
-
Двигуни: 2 × 45W / 12V / 12000 об/хв
-
Акумулятор: 12V / 12Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 2000mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор зарядки: є
Система керування
-
Старт: поворот ключа
-
Звук при старті: є
-
Плавний старт: відсутній
-
Кількість швидкостей: 1
-
Ручка газу: є
-
Педаль-гальмо: є
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: відсутній
-
Додаток: відсутній
Освітлення
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: колеса та панель
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Мультимедіа
-
Музика: MP3, USB
-
Слот для карти пам’яті: є
-
Bluetooth: є
-
Сигнал: на панелі
-
Імітація звуку двигуна під час руху: є
Сидіння
-
Кількість місць: 1
-
Ширина посадкового місця: 20 см
-
Ремені безпеки: відсутні
-
Матеріал: екошкіра
Колеса
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 36 см / 27 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 36 см / 27 см
-
Просте складання: відсутнє
Корпус
-
Матеріал: пластик
-
Дах: відсутній
-
Амортизатори: відсутні
Додаткові функції
-
Додаткові коліщата: є
-
Додаткові елементи: кардридер SD/TF, звук роботи двигуна під час руху
Упаковка
-
Вага брутто: 20,25 кг
-
Розмір коробки: 116 × 34,5 × 65 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 126 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 72 см |
| Вага | 16.8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 9 050 ₴










