
Електромобіль дитячий трактор із причепом з м'яким сидінням на пульті керування (M 4479EBLR-4)
7 773 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4479EBLR-4
Дитячий електротрактор Bambi Racer M 4479EBLR з причепом
Основні характеристики:
-
Артикул: M 4479EBLR
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: Трактор
-
Вікова категорія: від 3 до 8 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Вага нетто: 12,3 кг
-
Довжина (без/з причепом): 86 см / 132 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 52 см
-
Висота: 53 см
-
Відстань від сидіння до педалей: 19 см
Двигун:
-
Кількість моторів: 2 шт
-
Потужність: 12V / 16000 об/хв
Акумулятор:
-
Кількість та ємність: 1 шт / 12V / 7Ah
-
Індикатор заряду батареї: Є
-
Зарядний пристрій: 15V / 1000mA
-
Час заряджання: 8–12 год
-
Індикатор заряджання: Є
Старт та хід:
-
Тип запуску: Поворот ключа
-
Звук під час старту: Є
-
Плавний старт: Є
-
Швидкість руху: 3–8 км/год
-
Рух вперед/назад: важіль
Світло:
-
Фари: Передні
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: Є
Звук та мультимедіа:
-
Слот для карти пам’яті: Є
-
Сигнал: На кермі
-
Bluetooth: Є
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G з кнопкою STOP
Сидіння:
-
Кількість місць: 2
-
Ремені безпеки: 2-точкові
-
Матеріал сидіння: Шкіра
Колеса:
-
Матеріал: EVA (м’яка гума)
-
Передні колеса (розмір/диск): 23 см / 14 см
-
Задні колеса (розмір/диск): 26,5 см / 16 см
-
Колесо причепа (розмір/диск): 23 см / 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Трактор |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 265 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 7 773 ₴










