
Дитячий електро квадроцикл (електромобіль з пластиковим сидінням) (M 5775E-3)
6 720 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5775E-3
Дитячий електроквадроцикл
Артикул: M 5775E
Бренд: Bambi Racer
Тип: квадроцикл
Основні характеристики:
-
Вік дитини: від 3 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Кількість місць: 1
-
Ширина сидіння: 13 см
-
Матеріал сидіння: пластик
-
Ремені безпеки: відсутні
Габарити товару:
-
Довжина: 85 см
-
Ширина (по дзеркалах / колесах): 61 см
-
Висота: 56 см
-
Вага нетто: 14 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 41 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 25 см
-
Висота до керма: 52 см
Двигун та акумулятор:
-
Кількість моторів: 2 × 40W (12V / 10000 об/хв)
-
Акумулятор: 12V / 10Ah
-
Індикатор заряду батареї: відсутній
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор зарядки: відсутній
Керування та рух:
-
Тип старту: тумблер
-
Звук при запуску: є
-
Плавний старт: відсутній
-
Максимальна швидкість: 2,5–4 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: відсутня
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: відсутній
-
Керування через застосунок: відсутнє
Світло та звук:
-
Фари: передні
-
Підсвітка: відсутня
-
Кнопка вкл/викл світла: є
-
Музика: вбудовані мелодії
-
Слот для карти пам’яті: відсутній
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: відсутній
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 27 см / 21 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 27 см / 21 см
-
Простий монтаж: є
Корпус та додаткові функції:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: відсутній
-
Амортизатори: відсутні
-
Відкривання дверей: немає
-
Демо-режим: відсутній
-
Ручка для батьків: відсутня
-
Додаткові коліщата: відсутні
-
Килимок: відсутній
-
Причіп: відсутній
-
Захист від падіння: відсутній
-
Додаткові елементи: немає
Упаковка:
-
Вага брутто: 16 кг
-
Розмір коробки: 78 × 49,5 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 14 кг |
| Діаметр передніх коліс | 270 мм |
| Діаметр задніх коліс | 270 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 6 720 ₴







