
Електромотоцикл (дитячий електромобіль мотоцикл трицикл Ямаха з м'яким сидінням) фарбований (M 5823ELS-3)
6 101 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5823ELS-3
Дитячий електромотоцикл
Артикул: M 5823EL
Бренд: Bambi Racer
Тип: мотоцикл
Основні характеристики:
-
Рекомендований вік: 3–8 років
-
Максимальне навантаження: до 30 кг
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал сидіння: екошкіра
-
Ширина сидіння: 17 см
-
Ремені безпеки: немає
Габарити товару:
-
Довжина: 105 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 50 см
-
Висота: 62 см
-
Вага нетто: 11,05 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 43 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 30 см
-
Висота до керма: 47 см
Двигун та акумулятор:
-
Кількість моторів: 2 × 35W (12V / 15000 об/хв)
-
Акумулятор: 12V / 5Ah
-
Індикатор заряду батареї: є
-
Зарядний пристрій: 12V / 1000mA
-
Час зарядки: 8–10 годин
-
Індикатор заряджання: є
Керування та рух:
-
Тип старту: тумблер
-
Звук при запуску: є
-
Плавний старт: є
-
Максимальна швидкість: 5–8 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Ручка газу: є
-
Педаль-гальмо: є
-
Рух вперед/назад: тумблер
-
Пульт керування: немає
-
Управління через додаток: немає
Освітлення та звук:
-
Фари: передні та задні
-
Підсвічування: панель приладів
-
Кнопка вкл/викл світла: є
-
Музика: MP3, USB, AUX
-
Карта пам’яті: підтримка SD/TF
-
Сигнал: на панелі
-
Bluetooth: є
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 28 см / 24 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 28 см / 24 см
-
Простий монтаж: є
Корпус та інші особливості:
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Дах: немає
-
Амортизатори: відсутні
-
Відкривання дверей: немає
-
Демо-режим: відсутній
-
Батьківська ручка: відсутня
-
Додаткові коліщата: немає
-
Килимок, причіп, кондиціонер: відсутні
-
Додаткові елементи: кардрідер для SD/TF карт
Упаковка:
-
Вага брутто: 13,1 кг
-
Розмір коробки: 94 × 36 × 57 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр передніх коліс | 280 мм |
| Діаметр задніх коліс | 280 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 6 101 ₴









