
Дитяча каталка-толокар 2в1 (машина від педалі з мотором з м'яким сидінням) Ламборгіні (M 5777EBL-5)
4 246 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5777EBL-5
-
Довжина: 69 см
-
Ширина (по дзеркалах/колесах): 29 см
-
Висота: 46 см
-
Вага: 5,2 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 24 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 19 см
-
Висота до керма: 37 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: від 3 років
Електроніка:
-
Мотор: 1×25W / 6V / 11000 об/хв
-
Акумулятор: 6V / 4,5Ah (1 шт)
-
Індикатор батареї: +
-
Зарядний пристрій: 6V / 500mA
-
Час зарядки: 8–12 годин
-
Індикатор заряджання: -
Функціональність:
-
Старт: тумблер
-
Звук при запуску: +
-
Плавний старт: +
-
Швидкість: 2–5 км/год
-
Кількість швидкостей: 1
-
Педаль газу: +
-
Педаль гальма: -
-
Рух вперед/назад: тумблер
Освітлення:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: -
-
Кнопка ввімк/вимк світла: -
Звукові функції:
-
Музика: MP3, USB
-
Карта пам’яті: -
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: +
Керування:
-
Пульт керування: -
-
Мобільний додаток (App): -
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Матеріал: екошкіра
-
Ремені безпеки: -
-
Ширина посадкового місця: 17 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх/задніх коліс: 13 см / 13 см
-
Простий монтаж: +
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: -
Амортизатори:
-
Передні / задні: - / -
Додаткові функції:
-
Відчиняються двері: -
-
Демо-режим: -
-
Батарейна ручка: -
-
Додаткові коліщатка: -
-
Килимок: -
-
Причіп: -
-
Інші елементи: -
Упаковка:
-
Вага брутто / Розмір коробки: 6,4 кг / 74×30,5×27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 5.2 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 246 ₴







