
Дитяча машина-каталка-електромобіль 2в1 (квадроцикл від педалі з мотором з батьківською ручкою) (M 5732EBLR-8)
3 551 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5732EBLR-8
Електричний автомобіль з батьківською ручкою Bambi Racer M 5732EBLR (2в1)
Загальні характеристики:
-
Артикул: M 5732EBLR
-
Бренд: Bambi Racer
-
Тип: 2в1 (з батьківською ручкою)
Габарити товару:
-
Довжина (з машиною/з батьківською ручкою): 74 см / 84 см
-
Ширина (по колесах / підставка для ніг): 44 см
-
Висота до спинки: 59,5 см
-
Висота до батьківської ручки: 90,5 см
-
Висота до керма: 49 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 35 см
-
Висота від підставки для ніг до сидіння: 20 см
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 23 кг
-
За віком: від 3 до 6 років
Електрообладнання:
-
Мотор: 1×25W
-
Акумулятор: 6V / 4Ah
-
Заряджання: 6V / 500mA
-
Час на зарядку: 8 годин
Управління та функції:
-
Старт: тумблер
-
Педаль газу: +
-
Плавний старт: +
-
Швидкість: 3 км/год
-
Звук: музика, магнітола (програвач), USB, Bluetooth
-
Карта пам'яті: -
-
Сигнал: +
-
Звук при старті: +
Світло:
-
Передні/задні фари: +/–
-
Колеса/панель: –/–
Управління:
-
Пульт керування: 2,4G (STOP BUTTON)
Сидіння:
-
Матеріал: еко-шкіра
-
Ширина сидіння: 14 см
Додаткові функції:
-
Багажник під сидінням: –
-
Батьківська ручка: +
-
Підставка для ніг: так
-
Індикатор батареї: +
-
Гойдалка: –
-
Захист від падіння: +
-
Направляючі коліщатка: –
Колеса:
-
Розмір (передні/задні): 22,5 см / 17 см
-
Матеріал: EVA
Упаковка:
-
Вага брутто/нетто: 7,6 кг / 6,5 кг
-
Розмір коробки: 70×35,5×37,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 90.5 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 551 ₴










