
Дитяча каталка-електромобіль 2в1 (машина від педалі з мотором з батьківською ручкою) (M 5764EBLR-8)
3 109 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5764EBLR-8
Технічні характеристики каталка-толокар Bambi Racer (M 5764EBLR)
Розміри товару:
-
Довжина (машини / з батьківською ручкою): 66 см / 90 см
-
Ширина (по колесах / підставка для ніг): 34 см / 42 см
-
Висота: 92,5 см
-
Вага: 5,8 кг
-
Висота від підлоги до сидіння: 29 см
-
Висота від підніжки до сидіння: 17 см
-
Висота до керма: 42 см
Допустиме навантаження:
-
По вазі: до 23 кг
-
За віком: від 2 років
Мотор:
-
Кількість / Напруга / Обороти (RPM): 1 * 25W / 6V / RPM 15000
Батарея:
-
Кількість / Напруга / Ємність: 6V 4AH
-
Індикатор батареї: є
Зарядка:
-
Напруга / Ток: 6V / 800mA
-
Час на зарядку: 8-10 год
-
Індикатор заряджання: немає
Управління та старт:
-
Старт: тумблер +
-
Звук під час старту: є
-
Плавний старт у звичайному режимі: є
Швидкість:
-
Швидкість: 1-3 км/год
-
Кількість швидкостей на панелі / на пульті: 1
-
Педаль газу: є
-
Педаль-гальмо: немає
Світло:
-
Фари: передні
-
Підсвічування: капот світиться під час програвання музики / сигналу
-
Кнопка вкл/вимк світла: немає
Звук:
-
Музика: MP3 + USB
-
Карта пам'яті: є
-
Сигнал: на кермі
-
Bluetooth: є
Управління:
-
Пульт керування: є
-
App (додаток): немає
-
Рух вперед/назад: тумблер
Сидіння:
-
Кількість місць: 1
-
Ремені безпеки: немає
-
Матеріал: екошкіра
-
Ширина посадкового місця: 20 см
Колеса:
-
Матеріал: EVA
-
Розмір передніх коліс / дисків: 18 см / 15 см
-
Розмір задніх коліс / дисків: 18 см / 15 см
-
Простий монтаж: є
Корпус:
-
Матеріал: пластик
-
Дах: немає
Амортизатори:
-
Передні: немає
-
Задні: немає
Додаткові функції:
-
Двері відкриваються: немає
-
Демо-режим: немає
-
Батьківська ручка: є
-
Додаткові коліщатка: немає
-
Кондиціонер: немає
-
Килимок: немає
-
Причіп: немає
-
Захист від падіння: є
-
Додаткові елементи: картрідер для SD / TF карт
Упаковка:
-
Брутто / Розмір коробки: 6,8 кг / 66 × 29,5 × 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 92.5 см |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 109 ₴









