
Алюмінієвий гірський велосипед MTB G26PHANTOM A26.1 SHIMANO колеса 26 дюймів/ колір темно-сірий(матовий)
9 584 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: G26PHANTOM A26.1
Алюмінієвий гірський велосипед MTB G26PHANTOM A26.1 SHIMANO колеса 26 дюймів/ колір темно-сірий(матовий)
Спортивний велосипед 26д. G26PHANTOM A26.1, чорно-сірий - порадує користувача високою маневреністю і легкістю управління, за рахунок алюмінієвої рами він має невелику вагу, але при цьому відрізняється високою міцністю, дана модель відмінно підходить для щоденних поїздок в умовах міста, такий велосипед стане бажаним придбанням для цінителів велопрогулянок. Велосипед 26д. G26PHANTOM A26.1 має все необхідне для комфортної та безпечної їзди, він оснащений надувними гумовими колесами великого діаметру і передньої амортизаційної вилкою, також дана модель обладнана якісними і безвідмовними гальмами, які дозволяють швидко зробити зупинку. Спортивний велосипед G26PHANTOM A26.1 має зручне регульоване по висоті сидіння для паркування в комплекті передбачена підніжка, дана модель має 21 швидкість, завдяки чому ви зможете легко долати гори і підйоми.
Характеристики велосипеда G26PHANTOM A26.1:
- Серія: PHANTOM
- Розмір колеса (гума): WANDA 26*2.125
- Матеріал рами - MTB, алюміній, Р. 19" M
- Вилка: пружинно-еластомерного типу, LIANJI, ноги - сталь, штани - алюміній
- Кермо: сталь
- Винос керма: алюміній
- Шіфтери: SHIMANO TOURNEY ST-EF500
- Навісне обладнання SHIMANO TOURNEY
- Кількість швидкостей: 21 шт
- . Кількість зірок (передні): 3 шт.
- Кількість зірок (задні): 7 шт.
- Трансмісія і система передач: SHIMANO TOURNEY ST-EF500
- Передній перемикач (лівий): SHIMANO TOURNEY FD-TZ30
- Задній перемикач (правий): SHIMANO TOURNEY RD-TZ50
- Шатуни: алюміній
- Касета (трещітка): SHIMANO TOURNEY MF-TZ 500-7
- Гальма: передні і задні - YINXIN, V-BRAKE, алюміній
- Обода: подвійні, алюміній
- Педалі: метал/пластик
- Додаткові комплектуючі: відбивач переднє/заднє колесо, підніжка
- Вага велосипеда: 15 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Розмір рами | 19" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 9 584 ₴

