
Дитячий двомісний електромобіль Джип Bambi Racer 4WD M 4554EBLR-1 на EVA колесах / білий
16 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: M 4554EBLR-1
Дитячий електромобіль M 4554 EBLR-1, двомісний — поєднує в собі стильний дизайн, відмінну якість, комфорт і функціональність, дизайн іграшки виконаний в стилі справжнього Баггі, висока посадка і великі колеса дають можливість їздити на джипі по високій траві і бездоріжжю. Дитячий електромобіль M 4554 EBLR-1 має просте і зручне управління, в рух джип приводиться педаллю газу, якщо її відпустити, то машина зупиниться, повертати дитина може за допомогою керма, для катання малюків в комплекті є пульт управління. Дитячий електромобіль M 4554 EBLR-1 оснащений музикою і світлом, що робить поїздку веселою і цікавою, щоб малюк відчував себе більш комфортно під час їзди в цій моделі встановлено м'яке шкіряне сидіння.
Подвійне шкіряне сидіння
Відкриваються двері
М'які колеса EVA
Амортизатори
Чотири двигуни 4х45W
2 Акумулятор 12V/9Ah
Індикатор заряду батареї
Зарядний пристрій 12V/1000mA, штекер круглий одинарний
Час на зарядку 10-12 годин
Старт — кнопка
Повільний старт і стоп
Максимальна швидкість — до 8 км/год
Рух вперед-назад
Світлові та звукові ефекти, світяться фари
Музика, звук при старті, регулювання гучності
Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB, SD слот
Ремені безпеки
Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (STOP BUTTON)
Максимальне навантаження — до 45 кг
Матеріал корпусу: міцний пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 2 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 45 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Регулятор гучності, Дзеркала заднього виду, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 91 см |
| Висота | 98 см |
| Вага | 34.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 400 мм |
| Діаметр задніх коліс | 400 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 100 хв |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 16 200 ₴



