на складе

Дитячий мотоцикл BMW JT 5001 BMW Електромобіль MP3, USB роз'єм, шкіряне м'яке сидіння, синій
10 868 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JT 5001
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо вам оновлену модель мотоцикла від Bambi Racer, вже доступну для придбання. Це чудова можливість для ваших дітей освоїти базові навички водіння та насолодитися часом, проведеним на свіжому повітрі разом із батьками. Цей мотоцикл сприяє розвитку керуючих навичок і навіть вивченню правил дорожнього руху, є ідеальним подарунком для шанувальників марки BMW.
Характеристики дитячого мотоцикла BMW JT5008 EL
- Розроблено компанією BMW для дітей віком від 2 до 5 років.
- Двигун: 2 x 12V 30W з 12000 оборотами.
- 1 акумулятор x 12 вольт 4.5 Ач (300 циклів).
- Автоматична коробка передач, максимальна швидкість 3-8 км/год.
- Рух лише вперед.
- Запуск двигуна з кнопки.
- Акселератор та гальмо об'єднані в одній педалі.
- Фари світяться, а звук двигуна відтворюється під час старту.
- Додаткові колеса стабільності.
- Підставки для ніг.
- Світиться світлодіодні ліхтарі.
- Дзеркала заднього виду.
- Обтічний корпус.
- Металеві муляж каркаса двигуна.
- Підготовка до відтворення MP3/USB/SD.
- Пластиковий корпус з розжареного поліпропілену.
- Час роботи: 2 години, час заряджання: 8 годин.
розміри:
- Довжина: 117 см.
- Ширина: 65 см.
- Висота: 67 см.
- Діаметр колеса: 36 см.
- Вага: 17 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Дзеркала заднього виду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 67 см |
| Вага | 17 кг |
| Діаметр передніх коліс | 360 мм |
| Діаметр задніх коліс | 360 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 8 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 868 ₴







