
Дитячий одномісний електромобіль Машина Джип 4WD M 4781EBLRS-3 Mercedes м'яке сидіння, автофарбування, червоний
12 001 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4781EBLRS-3
Пропонуємо до вашої уваги повнопривідний дитячий позашляховик M 4781 EBLRS-3 від компанії Bambi Racer. Це приголомшлива та функціональна модель, виконана в автомобільному фарбуванні кузова. Електромобіль відрізняється неперевершено реалістичним дизайном та м'яким ходом на EVA-колесах, оснащений чотирма моторами з частотою обертання 16000 оборотів на хвилину та досягає швидкості до 6 км/год. Автомобіль оснащений акумулятором 12V7Ah PRO, що забезпечує час катання 1-2 години. Максимальне навантаження складає 25 кг.
Для забезпечення безпеки вашої дитини двері закриваються на клямку, а дитина пристібається двоточковими ременями безпеки. Крім того, на пульті керування передбачена кнопка екстреної зупинки.
Характеристики дитячого електромобіля M 4781 EBLRS-3
- Автофарбування
- Чотири мотори 4х25W / 12V / RPM16000
- Акумулятор 12V/7AH PRO з індикатором заряду батареї
- Шкіряне сидіння
- Двері, що відкриваються
- М'які EVA колеса та задні амортизатори
- Час зарядки: 10-12 годин
- Старт кнопкою та педаллю газу
- Повільний старт та стоп
- Максимальна швидкість: до 6 км/год
- Рух вперед-назад за допомогою важеля
- Вбудована музика, звук під час старту, регулятор гучності
- Максимальне навантаження: до 25 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Пульт дистанційного керування 2,4G BLUETOOTH (з кнопкою стоп)
- Додаткові коліщатка ззаду для зручного переміщення
- Вага коробки: 23,5 кг, Розмір коробки: 110х61х41 см
- Вага машини: 19 кг
- Розміри машини: довжина - 109 см, ширина по дзеркалам / колесам - 70см / 61см, висота - 56 см
- Розмір колеса ЄВА – 24,5 см, розмір диска – 18 см
Фішки дитячого електромобіля M 4781 EBLRS-3
- Ліцензійний електромобіль із оригінальним значком Mercedes
- Двері, що легко закриваються і фіксуються.
- Додаткові кнопки на панелі, MP3, USB-роз'єм, FM радіо
- М'яке сидіння з екошкіри
- Управління з пульта на відстані 25-30 метрів
- Світяться передні та задні фари з можливістю увімкнення/вимкнення
- Двоточковий ремінь безпеки для дітей від 1 року.
Електромобіль поставляється у розібраному вигляді у коробці. Складання займе не більше 40 хвилин з використанням тільки хрестової викрутки. Проведення та елементи живлення приховані всередині машинки для максимальної безпеки дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 19 кг |
| Діаметр передніх коліс | 245 мм |
| Діаметр задніх коліс | 245 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 12 001 ₴










