
Дитячі музичні каталка-ходунки-штовхач 4в1 з ігровим центром та столиком (658 A)
2 089 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 658 A
Перші кроки - хвилююча подія не тільки для малюка, а й для його батьків. Ходунки-каталка це чудовий спосіб надати маленькому мандрівнику трохи впевненості, а батькам - відчуття спокою за свою дитину. Ходунки легко трансформується у ігровий столик з безліччю цікавих ігор, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- 2в1: ходунки та ігровий столик;
- виконані у космічній тематиці;
- трансформуються в ігровий столик;
- знімна платформа з іграми:
пальчикові ігри (кульки, тріскачка, намистини)
рухомі шестерні
знімна ракета з кульками
піаніно з 3 режимами (піаніно, мелодії, кумедні звуки)
- м’яке підсвічування клавіш піаніно та луни;
- обтяжувач у вигляді ємності для води;
- антиковзаючі шини на колесах;
- додаткові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- виконані з міцного первинного пластику.
Розміри / габарити
- Довжина (см):53 см
- Ширина (см):39 см
- Висота (см):49 см
Розмір упаковки:52 см × 18 см × 44 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 1 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Ігрова панель, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 2 089 ₴







