
Ляльковий будиночок для ляльок з лялькою та аксесуарами (7001)
1 684 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7001
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей чудовий ляльковий будиночок створений для того, щоб перенести дитину у світ фантазій та незабутніх пригод. Будиночок йде в комплекті з гарним набором меблів та аксесуарами, щоб кожен момент гри був незабутнім. Просторі два поверхи пропонують безліч можливостей для гри та розваг - сумувати точно не доведеться!
Особливості:
- будиночок складається;
- розмір зібраного будиночка - 48х13х39 см;
- лялька у комплекті;
- висота ляльки - 11 см;
- різноманіття меблів та аксесуарів.
Розмір упаковки:48 см × 13 см × 39 см
Упаковка:Коробка
Вік:від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 684 ₴

