
Дитячий електро-квадроцикл (швидкість до 26.5 км/год надувні колеса) (HB-EATV1000Q-3ST)
22 267 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HB-EATV1000Q-3ST
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитячий квадроцикл на акумуляторі HB-EATV 1000Q
HB-EATV 1000Q-ST — це ідеальне поєднання якості, надійності та комфорту. Кожна поїздка на цьому квадроциклі стає справжньою пригодою, повною яскравих емоцій.
⚡ Сучасний дизайн
Агресивні лінії, продумані деталі та ефектний зовнішній вигляд роблять цей квадроцикл не просто засобом пересування, а справжньою знахідкою для юного автолюбителя.
🔋 Тривалі поїздки
Оснащений чотирма потужними акумуляторами, завдяки яким час катання збільшений, а необхідність частої підзарядки зведена до мінімуму.
🛠 Характеристики:
- Мотор: 1000W/48V
- Акумулятори: 4×12V/12AH
- Індикатор заряду батареї
- Зарядка: 48V/2.5A (круглий штекер, 3 отвори)
- Час зарядки: 8-10 годин
- Запуск із ключа
- Управління: педаль та ручка газу
- Перемикання швидкостей: 2 режими (з ключа)
- Макс. швидкість: 26,5 км/год.
- Хід вперед/назад: важіль перемикання
- Колеса: надувні гумові з протекторами
- Розміри колеса/диска: 33 см/17 см
- Світло: передні та задні фари з кнопкою включення, сигнал на кермі
- Магнітола: USB, SD-слот, Bluetooth
- Амортизатори: 3 (2 передні, 1 задній з регулюванням жорсткості)
- Гальма: дискові
- Сидіння: комфортне, матеріал — ПВХ
- Передача: ланцюгова
- Додатково: підставка для ніг, залізна рама
- Макс.навантаження 65 кг
- 📏 Габарити:
- Висота до керма: 81 см
- Висота до сидіння: 53 см
- Від підніжки до сидіння: 34 см
- Міжосьова відстань: 76 см
- Розмір квадроцикла: 119 69 81 см
- Розмір коробки: 116×68×52 см
- Вага квадроцикла: 57 кг
- Вага коробки: 65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 26.5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 65 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 81 см |
| Вага | 57 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 267 ₴

