на складе

Дитячий квадроцикл JS 009 EL-4 два мотори 35W, 1 акумулятор, до 6км/год, до 30кг, шкіряне сидіння, синій
10 484 ₴
- Готово до відправки
- Код: JS 009 EL-4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий квадроцикл JS 009 EL-4 – це стильна, якісна та зручна модель, яка забезпечить вашій дитині захоплюючі та безпечні поїздки. Завдяки великим EVA колесам, квадроцикл гарантує м'яке та комфортне катання. Міцний пластиковий корпус надає виробу високої надійності та довговічності, а м'яке шкіряне сидіння зі спинкою запобігає падінню дитини назад. Модель оснащена двома потужними моторами та акумулятором великої ємності, що дозволяє довше їздити без підзарядки.
Основні характеристики квадроцикла JS 009 EL-4
- Мотори: 2х35W / 12V / RPM12000
- Акумулятор: 12V/10AH
- Індикатор заряду:
- Сидіння: Шкіряне, з м'якою спинкою
- Колеса: EVA, м'які, діаметр колеса – 32 см, розмір диска – 18,5 см
- Амортизатори: Задні
- Час зарядки: 10-12 годин
- Зарядний пристрій: 12V/1000mA, круглий одинарний штекер
- Запуск: Кнопка, педаль газу
- Функції старту та зупинки: Плавні
- Кількість швидкостей: 2
- Перемикання швидкостей: Важіль
- Максимальна швидкість: До 6 км/год
- Режим руху: Вперед-назад, керується важелем
- Ефекти: Світлові та звукові, передні фари світяться
- Музика: Є, звук під час старту, регулятор гучності, додаткові кнопки на панелі, MP3, USB роз'єм
- Максимальне навантаження: До 30 кг
- Матеріал корпусу: Міцний пластик
Габарити:
- Висота від підлоги до сидіння: 48 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння: 28 см
- Розміри квадроцикла: довжина – 100 см, ширина – 61 см, висота – 71 см
Вага:
- Вага квадроцикла: 17,6 кг
- Вага коробки: 21,9 кг
Розмір коробки: 86х61х47 см
Ця модель дитячого квадроцикла – відмінний вибір для вашої дитини, яка принесе радість та комфорт у кожну поїздку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 61 см |
| Висота | 71 см |
| Вага | 17.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 320 мм |
| Діаметр задніх коліс | 320 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 484 ₴


