
Дитячий електромотоцикл Трицикл BMW M 5037EL-2 MP3, USB, світяться фари, шкіряне сидіння / білий
6 350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5037EL-2
Дитячий мотоцикл Bambi Racer M 5037 EL на акумуляторі - це чудовий спортивний транспорт, про який мріє кожен малюк. Його дизайн виконаний у спортивному стилі, ідеально відтворюючи атмосферу справжнього байка. На відміну від дорослих моделей швидкість цього мотоцикла не досягає 100 км/год, що, безумовно, забезпечує безпеку, що напевно радує батьків. Тим не менш, вбудованих функцій достатньо для комфортної їзди та яскравих вражень.

Однією з ключових особливостей дитячого мотоцикла Bambi Racer M 5037 EL є повна безпека для маленьких користувачів. Навіть із 2-річного віку дитина може навчатися управлінню, розвивати моторику рук та координацію рухів. І якщо у малюка ще не вдається утримувати рівновагу, то це не проблема, адже мотоцикл оснащений 3 колесами: 2 задніми та 1 переднім. Стильний дизайн з декоративними дзеркалами, яскравими фарами і колесами, що світяться, робить його по-справжньому привабливим для дітей.
Все в дитячому мотоциклі Bambi Racer M 5037 EL спрямоване на одну мету – принести радість дитині. Особливо це стосується можливості відтворення музичних ефектів через MP3 та інші джерела звуку.

Характеристики:
- Вік: від 3 до 8 років;
- Двигун: 2x45W, задній привод;
- Акумулятор: 12V 9AH;
- Плавний старт;
- Світло фар та звук двигуна при старті;
- Міцні колеса EVA; Розмір колеса/диска - 33см/25см
- Ширина посадкового місця – 21 см.
- Додаткові коліщатка страхування;
- Дзеркала заднього виду;
- Висота від підставки для ніг до сидіння - 31 см
- Висота від підлоги до сидіння – 49 см
- Висота до керма - 67 см
- Вага коробки – 14,9 кг
- Вага мотоцикла – 12,5 кг
- Розміри коробки: 81х48х49 см
- Розміри мотоцикла: довжина - 105 см, ширина по колесах / по керму - 69см / 55см, висота - 82 см
- Обтічний корпус;
- Підсвічування коліс;
- Сидіння з екошкіри;
- Максимальна вантажність: до 35 кг;
- MP3, USB, регулювання гучності;
- Музичні ефекти на панелі приладів (потрібні батарейки типу АА, не входять в комплект);
- Металевий каркас двигуна (муляж);
- Час роботи: 2 години, час заряджання: 8 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 69 см |
| Висота | 62 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Діаметр передніх коліс | 330 мм |
| Діаметр задніх коліс | 330 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 6 350 ₴



