на складе

Дитячий електромобіль Bambi M 4203EBLRS-9 Ferrari фіолетовий автопокраска
13 386 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: JS 370EBLR-5
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий електромобіль Bambi M 4203EBLRS-9 Ferrari фіолетовий автопокраска
Дитячий електромобіль Bambi M 4203EBLRS-13 Ferrari,фіолетовий, 4G, 2 мотора 35W, 1 акумулятор 12V7AH, музика, світло, MP3, USB, EVA, шкіра,фіолетовий автопокраска. Матеріал - метал + пластмаса.
Особливості дитячого електромобіля з відкриваються дверима Феррарі M 4203:
| РОЗМІРИ МОБІЛЯ | довжина | 115см |
| ширина по дзеркалах | 65см / 61см | |
| висота | 48см | |
| МОТОР | КІЛЬКІСТЬ/V/RPM | 2шт |
| БАТАРЕЯ | V/AH | 12V 7AH |
| КІЛЬКІСТЬ | 1 | |
| ЧАС НА ЗАРЯДКУ | 15год | |
| ЗАРЯДКА | V/mA | 12V / 1000mA |
| ДОПУСТИМІСТЬ НАВАНТАЖЕННЯ | ЗА ВАГОЮ | до 30кг |
| ЗА ВІКОМ | 3-8лет | |
| СТАРТ | КНОПКА | + |
| ЗВУК ПРИ СТАРТІ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТАРТ | + | |
| ПОВІЛЬНИЙ СТОП | + | |
| КОЛ_ВО ШВИДКОСТЕЙ | В МАШИНІ | 1 |
| НА ПУЛЬТІ | 6 | |
| РУХ ВПЕРЕД-НАЗАД | ВАЖІЛЬ | + |
| СВІТ | ФАРИ ПЕРЕДНІ | + |
| ФАРИ ЗАДНІ | + | |
| ПАНЕЛЬ | + | |
| КАПОТ | + | |
| КНОПКА ВКЛ/ВИКЛ СВІТЛА | + | |
| ЗВУК | РЕГУЛЮВАННЯ ГУЧНОСТІ | + |
| МУЗИКА | + | |
| СИГНАЛ НА КЕРМІ | + | |
| ДОП. КНОПКИ НА ПАНЕЛІ | MP3 | + |
| SD | слот + карта памяті | |
| USB | + | |
| ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ | 2,4 G | + |
| BLUETOOTH(STOP BUTTON) | + | |
| СИДІННЯ | 1/2-місцевий | 1 |
| РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ | 5-ти точ. | |
| ШКІРА | + | |
| КОЛЕСА | ЄВА | + |
| РОЗМІР КОЛЕСА/ДИСКА | 24см / 19см | |
| КОРПУС | ФАРБОВАНИЙ | + |
| КОРОБКА | КОЛ_ВО ШАРІВ | 5 |
| КОЛІР КАРТОНУ (БІЛИЙ/КОРИЧНЕВИЙ) | коричневий | |
| ДОП. ФУНКЦІЇ | ДВЕРІ ОБ'ЯВЛ в СТОРОНИ | + |
| Додаткові колеса для зручного переміщення 2шт | + | |
| АМОРТИЗАТОРИ | задні | |
| КОРОБКА (БРУТТО/НЕТТО/РОЗМІР) | 19,4 кг / 15кг / 115-63-33см | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Регулятор гучності, FM-приймач, Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Запас ходу без підзарядки | 10 хв |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 386 ₴





