
Дитячий електромобіль мотоцикл M 5056 EL-5 Ducati MP3+USB, AUX, шкіряне сидіння, світло, звук / зелений
9 707 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 5056 EL-5
Дитячий мотоцикл M 5056 EL від Bambi Racer на акумуляторі є чудовим спортивним байком, про який мріє кожна дитина. Цей мотоцикл виконаний у спортивному стилі, ідеально втілюючи дизайн справжнього байка. Потужні мотори по 90W у поєднанні з ємним акумулятором 12V 12A (розташованим під сидінням) дозволяють проїхати до 10 км за 1.5 години.

Інженери з "Піднебесної" виконали чудову роботу, створивши максимально деталізований корпус, близький до реального спорт-байка від DUCATTI. Мотоцикл також має музичну панель. Серед вбудованих функцій достатньо, щоб забезпечити комфортну їзду та захоплюючі враження. Швидкість регулюється ручкою газу, а педаль виконує функцію гальма.

Особливістю дитячого двоколісного мотоцикла M 5056 EL від Bambi Racer є його повна безпека для юних водіїв та велика комплектація у поєднанні з двома потужними моторами по 45 ват кожен. Батерея працює приблизно 2 години, а швидкість сягає 8 км на годину. У колесах вбудовані світлодіоди, які світяться під час їзди. Вже з 2.5 років дитина може розвивати стійкість, моторику рук та координацію рухів. Чи не вміє тримати рівновагу? Не проблема, адже пристрій оснащений знімними коліщатками страхування.

Окремо слід відзначити стильний дизайн: декоративні дзеркала, яскраві фари і колеса, що світяться.
- Забарвлення корпусу універсальне як активного гонщика, і під стиль юної леді;
- Міцний пластик не боїться ударів, що ідеально навіть при найактивнішій грі;
- Ергономічна форма всього виробу допомагає підкорювати швидкість, а чи не перешкоджає руху;
- Заводиться із кнопки.
- Вся проводка безпечно захована.
- Акумулятор тримає понад 2 години. Розташований під сидінням
- Розміри мотоцикла: 123-52-80 см. Підходить навіть для дітей 6-7 років.
- Посилена батарея 12в 12а дає можливість без перерви їздити 2 години.
- Реалістичний звуковий супровід підживлює інтерес до активного відпочинку.
- Вік: від 3 років;
- Двигун 2х45W; Задній привід.
- Акумулятор підсилений 12V 12AH;
- Заряджання 12V / 1500mA;
- Розмір колеса 37 см, додаткові – 9 см;
- Коробка вага/розмір 22,64 кг/114-40-58 см;
- Плавний старт/зупинка;
- Світло фар та звук двигуна при старті;
- Міцні колеса EVA;
- Додаткові коліщатка страхування;
- Дзеркала заднього виду (муляж);
- Обтічний корпус;
- Посилена рама
- Сидіння з екошкіри приблизно 22 см шириною;
- Максимальна вантажопідйомність – до 40 кг;
- MP3, USB, регулювання гучності;
- Музичні ефекти на панелі приладів (потрібно вставити батарейки АА, які не входять в комплект поставки);
- Час роботи 2 години, час заряджання 8 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 123 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 80 см |
| Діаметр передніх коліс | 370 мм |
| Діаметр задніх коліс | 370 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 9 707 ₴





