на складе

Дитячий електромобіль мотоцикл Трицикл JT5008L-4 BMW на пластикових колесах, шкіряне сидіння / синій
5 117 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JT 5008L-4
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оновлена модель мотоцикла від компанії Bambi Racer вже доступна для покупки. Цей мотоцикл надає вашим дітям чудову можливість освоїти основні навички водіння, насолодитися часом, проведеним із сім'єю на свіжому повітрі, та розвинути вміння керування транспортним засобом. Він також допоможе вивчити правила дорожнього руху та стане ідеальним подарунком для шанувальників марки BMW.

Характеристики дитячого мотоцикла від компанії BMW для дітей віком від 2 до 5 років:
- Двигун: 2 х 12V 30W 12000 оборотів.
- 1 акумулятор х 12 вольт 4.5 Ач (300 циклів).
- Автоматична коробка, максимальна швидкість 3-5 км/год.
- Запуск двигуна від кнопки.
- Акселератор та гальмо об'єднані в одній педалі.
- Фари світяться, звук двигуна при старті.
- Міцні колеса для стійкої їзди.
- Підставки для ніг.
- Світиться світлодіодні ліхтарі.
- Дзеркала заднього виду.
- Обтічний корпус.
- Металевий каркас двигуна – муляж.
- Підготовка до MP3/USB/SD.
- Пластиковий корпус з розжареного поліпропілену.
- Час роботи: 2 години, час заряджання: 8 годин.

Габарити мотоцикла:
- Довжина: 82 см.
- Ширина за дзеркалами/колесами: 41 см.
- Висота: 53 см.
- Вага: 7,6 кг.
- Висота від підлоги до сидіння: 37 см.
- Висота від педалі до сидіння: 25 см.
- Висота до керма: 48 см.
- Ширина сидіння: 11 см.

Характеристики коліс:
- Матеріал: пластик.
- Розмір передніх коліс/дисків: 24 см/18 см.
- Розмір задніх коліс/дисків: 21 см/16 см.

Вага в упаковці: 8 кг. Коробка: брутто/розмір: 9,6 кг/82-40-30 см. Фірмова картонна упаковка BMW MOTORS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Передні фари |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 82 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 53 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 240 мм |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 30 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 117 ₴








