
Дитячий електромобіль Машина Mercedes M 4563EBLRS-3 одномісний, шкіряне сидіння, MP3, USB / червоне фарбування
10 447 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4563EBLRS-3
Дитячий електромобіль MERCEDES GLE 450 M 4563 EBLR - новинка на ринку дитячих автомобілів в Україні. Цей автомобіль, створений у стилі Mercedes AMG, вражає своїм стильним дизайном, високою прохідністю та увагою до деталей. Безпека забезпечується п'ятиточковим ременем безпеки, який надійно фіксує водія. Катання на одному заряді акумулятора може тривати від 60 до 120 хвилин, залежно від використання музичної панелі та швидкості руху.

Серед інших привабливих особливостей дитячого джипа MERCEDES GLE 450 M 4563 EBLR можна відзначити наявність амортизаторів на передніх і задніх колесах, що забезпечує максимальний комфорт при їзді по різних поверхнях, комфортне сидіння, можливість екстреної зупинки з батьківського пульта, а також гарантію на акумулятори протягом 180 днів. Дітям обов'язково сподобаються світлові та музичні ефекти, а двері, що відкриваються, з фіксатором на засувку полегшать посадку в електрокар.

Характеристики дитячого електромобіля MERCEDES GLE 450 M 4563 EBLR
- Автофарбування
- Вік дитини: від 1 до 6 років.
- Колеса: м'які EVA.
- М'яка еко-шкіра.
- Пульт керування: 2,4G, дальність 30 метрів (батарейки AAA в комплект не входять).
- Кількість швидкостей: у машині – 1, на пульті – 3.
- Максимальна швидкість: 7 км/год.
- Кількість місць: 1.
- Розташування керма: стандартне.
- Ремінь безпеки: п'ятиточковий.
- 2 мотори по 45W.
- 1 акумулятор 12V9A, сухий, герметичний з можливістю до 300 зарядок.
- Зарядний пристрій 12V 1000mA входить до комплекту поставки.
- Час зарядки: 8-12 годин, час їзди: 2-3 години.
- Максимальне навантаження 30 кг.
- Світло фар LED, підсвічування панелі приладів.
- Корпус: міцний пластик.
- Амортизатори: на передніх та задніх колесах.
- Музична підготовка: USB/SD/Mp3, регулятор гучності + вбудовані мелодії сигналу та популярної музики + звук двигуна.

Фішки та особливості дитячого електромобіля M 4563 EBLR:
- Сидіння: екошкіра.
- Колеса: EVA.
- Пульт.
- Індикатор заряду акумулятора.
- Двері відчиняються.
- Старт-стоп – в одній педалі.
- Ручка для зручності транспортування.
- Хромовані елементи корпусу та коліс.
- Стильний дизайн у стилі Mercedes-BENZ + ліцензія.
- Інструкція додається.
- Подолання підйому: 10%.
- Вага авто: 19 кг.
- Вага коробки: 24,2 кг.
- Розміри коробки: 116х61х40 см.
- Розміри виробу: 115х72х61 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Лакований кузов, Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра, Пластик |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 72 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 19 кг |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 10 447 ₴




