
Дитячий ігровий намет Будиночок "Ведмедик" (пластиковий каркас) (5888-21)
1 619 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5888-21
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Просторий дитячий намет здатний перетворити дитячу кімнату на місце веселих пригод! Намет має класичну форму та прикрашений кольоровим зображенням ведмежа. Намет легко вмістить в собі не тільки головного героя, а і його друзів. Зручні віконечка та фіранки замість дверей наповнять намет атмосферою затишку.
Особливості:
- дитячий намет з кольоровим забарвленням;
- прикрашений кольоровим зображенням ведмежа;
- каркас намету з пластиковими стрижнями;
- 2 віконця на стінах;
- фіранки, які фіксуються;
- має легко збірну конструкцію;
- розмір намету у складеному вигляді - 120х120х150 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 619 ₴

