
Дитячий повітряний хокей (настільна гра аерохокей ігровий стіл) (20168T)
3 601 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20168T
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Повітряний хокей – це відмінне проведення часу для всієї родини.
Дитячий повітряний хокей – чудова розвага для дітей. Тепер не потрібно йти в ігрові центи, щоб пограти у повітряний хокей, його можна поставити у будь-якій кімнаті і він не займе багато місця.
Правила дуже прості: шайбу у ворота противника загнати більше разів.
У комплекті:
- Рекомендований вік – від 3 років.
- Розмір столу: 101-51-68 см
- Працює від мережі
- Розмір коробки: 54-105-12,5см
- Матеріал - дерево, метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Настільний хокей |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 4 років |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1010 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 601 ₴




