
Електромобіль дитячий одномісний машина Мерседес з м'яким сидінням (M 4062EBLR-1)
6 787 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M 4062EBLR-1
Характеристики дитячого електромобіля
Розміри:
-
Довжина: 109 см
-
Ширина по дзеркалах / по колесах: 67 см / 58 см
-
Висота: 48 см
Мотор:
-
Кількість / V / RPM: 2 шт / 12V / RPM16000
Батарея:
-
Ємність: 12V5AH
-
Кількість: 1
-
Час на зарядку: 8–12 год
Зарядний пристрій:
-
Параметри: 12V / 1000mA
Допустиме навантаження:
-
За вагою: до 30 кг
-
За віком: 3–8 років
Старт:
-
Кнопка: є
-
Звук при старті: є
-
Повільний старт: є
-
Повільна зупинка: є
Кількість швидкостей:
-
У машині: 1
-
На пульті: 3
Швидкість:
-
3–5 км/год
Рух вперед/назад:
-
Тумблер: є
Світло:
-
Передні фари: є
-
Задні фари: є
-
Підсвітка панелі: є
-
Кнопка вмикання/вимикання світла: є
Звук:
-
Регулювання гучності: є
-
Музика: є
-
Сигнал на кермі: є
Додаткові функції панелі:
-
MP3: є
-
SD-слот + карта пам’яті
-
USB: є
-
Індикатор батареї: є
Пульт керування:
-
2,4G: є
-
Bluetooth (STOP button): є
Сидіння:
-
Одномісне
-
Ремінь безпеки: 5-точковий
-
Оббивка: еко-шкіра
Колеса:
-
EVA: є
-
Розмір колеса / диска: 23 см / 18 см
Корпус:
-
Звичайний
Коробка:
-
Кількість шарів: 7
-
Колір картону: коричневий
Додаткові функції:
-
Двері відчиняються у сторони
-
Амортизатори: передні та задні
Упаковка:
-
Брутто / нетто / розмір: 17 кг / 13 кг / 109×54,5×33,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 13 кг |
| Діаметр передніх коліс | 230 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 20 Вт |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 6 787 ₴










