
Настільна гра Футбол настільний у дерев'яному корпусі на штангах (2368)
1 965 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2368
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гра Футбол – чудовий варіант для того, щоб весело провести час у родинному колі або зі своїми друзями. Ця гра підходить діткам вже у віці від трьох років - Ваш малюк зможе вже з цього часу вчитися основним правилам футболу. Також ця гра не залишить байдужим і дорослого шанувальника футболу.
- дерев'яний,
- на штангах,
- упаковано в коробку
- Габарити 88-63-в22см
Ця гра дуже компактна, не займає багато місця, але тим не менш вона стане чудовим способом весело і цікаво провести час для дружньої компанії. Вам належить битися віч-на-віч, керуючи цілою командою футболістів. Мета гри залишається незмінною - забити гол іншому гравцю. Гра допомагає розвивати уважність, спритність, швидкість реакції та моторику рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴

