на складе

Настільна гра Футбол настільний на ніжках у дерев'яному корпусі на штангах (HZ101A)
1 629 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HZ101A
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра Футбол – чудовий варіант для того, щоб весело провести час у родинному колі або зі своїми друзями. Ця гра підходить діткам вже у віці від трьох років - Ваш малюк зможе вже з цього часу вчитися основним правилам футболу. Також ця гра не залишить байдужим і дорослого шанувальника футболу.
- дерев'яний, на ніжках,
- на штангах,
- шкала ведення рахунку
- упаковано в коробку
- поле 59-34см
- Габарити 70-ш36см/ш60см-в62,5см
Ця гра дуже компактна, не займає багато місця, але тим не менш вона стане чудовим способом весело і цікаво провести час для дружньої компанії. Вам належить битися віч-на-віч, керуючи цілою командою футболістів. Мета гри залишається незмінною - забити гол іншому гравцю. Гра допомагає розвивати уважність, спритність, швидкість реакції та моторику рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 625 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴

