
Ляльковий стільчик для годування 3в1 (люлька-перенесення для ляльки та гойдалка) DeCuevas серії Tulipe (51574)
1 596 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51574
Грайте, дбайте і балуйте особливого малюка в будинку. Придбайте цей новий і практичний стільчик для годування, який можна брати з собою куди завгодно і насолоджуватися повними і надихаючими іграми. Новий простір для ігор та догляду за улюбленими іграшковими малюками, годування та навіть безпечного та веселого перевезення їх куди завгодно.
Виготовлений з легких, міцних матеріалів, ідеально підходить для тривалого використання в оптимальних умовах. Тут на вас чекає безліч інших аксесуарів для догляду за іграшковими малюками та ігор за найкращою ціною.
Важливо: лялька та додаткові аксесуари до комплекту не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Tulipe.
У комплекті: 1 стільчик для годування «3 в 1», який трансформується в гойдалку та портативний шезлонг, у рожево-білому кольорі з особливим малюнком «Тюльпан», з м'якою оббивкою, ременем безпеки для ляльок, знімним підносом, вишитими деталями та безліччю інших розкішних деталей.
Зразкові розміри стільця для годування: висота 60 см, ширина 30 см та глибина 31 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 600 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 596 ₴









