
Лялькова металева прогулянкова коляска для ляльки для двійні DeCuevas 90875 колекції Софі
3 933 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90875
Відкрийте для себе найвищу коляску для двійнят на ринку. Висота ручки майже метр, складана рама та багатопозиційні сидіння дозволять вам насолоджуватися малюками так, як ви завжди мріяли. Ця вражаюча коляска для двійні з колекції Sophie, що надихає, - це унікальна можливість прогулятися всією сім'єю, насолоджуючись її потенціалом для розвитку навичок малюків, найповнішої і чарівної рольової грою.
Важливо: лялька та додаткові аксесуари до комплекту не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Sophie.
В комплекті: 1 коляска для двійні з колекції Sophie рожевого кольору з сірими деталями, багатопозиційна складана рама, м'яка тканинна оббивка, регульована по висоті ручка, м'які банти, вишиті деталі, декоративні ґудзики з натурального дерева, поворотні передні колеса, сумка в комплекті покриттям, тканинний лоток для зберігання, ремені безпеки та багато інших розкішних деталей.
Розміри коляски для двійні: висота до керма 91 см, ширина 42 см та довжина 55 см.
Для ляльок ростом трохи більше 52 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 910 мм |
- Ціна: 3 933 ₴









