
Лялькова прогулянкова коляска для ляльки DeCuevas 90574 колекції Тюльпан
1 608 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90574
Прогуляйтеся стильно всією сім'єю, разом з малюками, і насолодіться цим прекрасним новим ляльковим візком з чудової колекції Tulipe. Цей предмет стане особливим для рольових ігор завдяки своєму розміру, легкій конструкції та реалістичним деталям, які зроблять гру максимально захоплюючою та захоплюючою.
Тут на вас чекає ще багато інших предметів з цієї милої та барвистої нової колекції. Насолоджуйтеся найбільш надихаючими та веселими рольовими іграми для найменших у вашому будинку. Знайдіть ідеальний подарунок для доповнення ігрового простору вашого малюка та не тільки завдяки якісним товарам DeCuevas за найкращою ціною.
Важливо: лялька та додаткові аксесуари до комплекту не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Tulipe.
В комплекті: 1 лялькова коляска з колекції Tulipe рожевого кольору з особливим принтом у вигляді тюльпанів, капюшоном, колесами з поролоновим покриттям, тканинним лотком для зберігання, вишитими деталями, передньою стрічкою для ляльки, що підтримує, і багатьма іншими розкішними деталями.
Розміри коляски: висота 55 см, ширина 34 см та довжина 50 см.
Підходить для ляльок на зріст до 48 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Ні |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 550 мм |
- Ціна: 1 608 ₴






