
Лялькова металева коляска -люлька для ляльки з сумкою та парасолькою DeCuevas 81075 серії Софі
3 548 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 81075
Відкрийте для себе коляску, що поєднує в собі елегантність, стиль та практичність. Ця нова лялькова коляска - справжня розкіш для найвеселіших і найроманніших ігор. Нова складна лялькова коляска з парасолькою Sophie від DeCuevas – справді особлива річ, що поєднує в собі чарівні кольори та дизайн лінійки Sophie, великі класичні колеса та ідеальний розмір для особливої ляльки.
Важливо: Лялька та додаткові аксесуари не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Sophie.
В комплекті: 1 лялькова коляска з лінійки Sophie рожевого кольору з білими та сірими деталями, складана рама, регульована по висоті ручка, підвіска, м'яка тканина, м'які банти, вишиті деталі, декоративні гудзики з натурального дерева, капюшон з натягувачами, кишенею, сумка в тон із ручками з натурального дерева та пластиковий лоток для зберігання з тканинною підкладкою в тон.
Розміри коляски для ляльки: висота 93 см, ширина 72 см та довжина 80 см.
Орієнтовна висота ручки: висота 81 см.
Розміри внутрішньої частини люльки: довжина 47 см та ширина 25 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 930 мм |
- Ціна: 3 548 ₴










