
Лялькова металева коляска -люлька для ляльки з сумкою та парасолькою DeCuevas 82075 серії Софі
4 496 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 82075
Придбайте цей високоякісний іграшковий візок з нової колекції, який принесе безліч розкішних сюрпризів шанувальникам цієї чудової рольової гри, що пропонує безліч переваг для розвитку навичок. Ця нова складна коляска для ляльок Софі з парасолькою від DeCuevas – справді особлива іграшка завдяки своєму розміру, функціям, класичному стилю та аксесуарам, таким як гарна сумочка в комплекті. У комплект також входить ручка, що регулюється, придатна для ваших малюків!
Важливо: лялька та додаткові аксесуари до комплекту не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Софі.
У комплекті: 1 лялькова коляска з колекції Софі рожевого кольору з білими та сірими деталями, складана рама, регульована по висоті ручка, підвіска, м'які банти, вишиті деталі, декоративні гудзики з натурального дерева, сумка в комплекті з ручками з натурального дерева, зон лоток для зберігання, капюшон з натягувачами, матрац, ковдра, чохол з маленькою кишенею та багато інших розкішних деталей.
Розміри коляски для ляльки: висота 105 см, ширина 40 см та довжина 90 см.
Орієнтовна висота ручки: висота 90 см.
Розміри внутрішньої частини люльки: довжина 53 см та ширина 32 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 1050 мм |
- Ціна: 4 496 ₴










