
Лялькова металева коляска -люлька для ляльки з сумкою та парасолькою DeCuevas 85075 серії Софі
2 745 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 85075
Здивуйте своїх малюків новим, детально опрацьованим ляльковим візком. Ця яскрава коляска - особливий предмет для рольових ігор, який принесе безліч переваг для розвитку вашого малюка. Новий складний ляльковий візок Sophie з парасолькою від DeCuevas - це чудова можливість для ігор і веселощів, яких ви так довго чекали, як вдома, так і на вулиці.
Важливо: лялька та додаткові аксесуари до комплекту не входять.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колекція: Sophie.
В комплекті: 1 лялькова коляска з лінійки Sophie рожевого кольору з білими і сірими деталями, складана рама, м'яка тканина, м'які банти, вишиті деталі, декоративні гудзики з натурального дерева, сумка в комплекті з ручками з натурального дерева, парасолька, тканина поролоновим покриттям та безліч інших розкішних деталей.
Розміри лялькового візка: висота 64 см, ширина 38 см та довжина 65 см.
Орієнтовна висота ручки: 60 см.
Орієнтовні внутрішні розміри люльки: довжина 48 см, ширина 26 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeCuevas |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 2 745 ₴










