
Дитячий ігровий гараж з автотреком (ліфт, звук, світло) (D663-802)
1 943 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D663-802
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гараж стане чудовою іграшкою для кожного малюка закоханого у спецтехніку.
Модель має унікальний дизайн, який лаконічно поєднує в собі дитячий стиль та високоякісні матеріали.
Розмір гаража 80-46-в55см,
- Транспорт: 8шт (метал, 7,5см)
- кран, ліфт
- звук, світло
- рухливі деталі
- батарейки (таблетки)
- Для дітей віком від 3-х років.
- Матеріал: пластмаса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 800 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 460 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 550 мм |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 943 ₴


