
Дитячий синтезатор (піаніно на ніжках) зі стільчиком для хлопчика та дівчинки (660-11-12-13) 3 кольори
1 823 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 660-11-12-13
Дитячий синтезатор на 37 клавіші відмінно підходить для розвитку музичних здібностей дитини. Воно дозволяє прослухати демонстраційні мелодії, а також спробувати скласти і записати свої власні. Під час створення своєї музики юний композитор може використовувати додаткові звукові ефекти. Музичне піаніно допоможе розвинути у дитини музичний слух, почуття ритму, уяву і фантазію, координацію рук і силу пальців.
Синтезатор виконаний з якісного та безпечного матеріалу.
Працює на батарейках (не йдуть у комплекті).
Розмір іграшки 63,5-17,5-64 см
Особливості даного синтезатора:
- стільчик
- 37 клавіш
- 8 ритмів
- музика, звуки тварин
- регулятор гучності
- функція запису
- на батарейці
У коробці 68,5-60-6см
Інструмент створений спеціально для дітей, його кнопки пристосовані для маленьких дитячих ручок. Дуже зручно, що гучність звуку синтезатора регулюється.
Піаніно допоможе дитині легко зіграти улюблену мелодію.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Синтезатор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 640 мм |
- Ціна: 1 823 ₴

