
Дитяче трюмо (дитячий туалетний столик) для дівчинки з аксесуарами та підсвічуванням (16632C)
1 516 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 16632C
Мода, краса і макіяж потребують часу і кропіткої праці, адже це не тільки зовнішність, це ще й справжній ритуал, коли перед виходом потрібно приділити собі час, налаштуватися і нанести макіяж і вибрати вбрання. Такий час вимагає зібраності та спокою, жорсткої руки та внутрішньої рівноваги. Тому окреме комфортне місце, де зберігаються всі твої інструменти та засоби, місце перед великим дзеркалом, в якому зручно на себе дивитися, необхідне для того, щоб цей ритуал пройшов правильно і приніс задоволення.
Цей дитячий туалетний столик стане таким місцем для вашої дитини, адже він поєднує функціональність із цікавою грою та має все необхідне для маленької модниці. Дзеркало в наборі має яскраве підсвічування, завдяки якому робоче місце буде добре освітлене, а також у набір додані аксесуари та прикраси, які зроблять досвід гри за цим столиком по-справжньому незабутнім.
Особливості:
- розмір 44,5-31-73 см
- підсвічування, музика
- стільчик
– у комплекті до столика йде набір муляжів косметичних засобів та інструментів;
- до набору також додані іграшкові прикраси;
- Елементи набору виконані з міцного високоякісного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Дитячий туалетний столик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 730 мм |
- Ціна: 1 516 ₴

