на складе

Дитячий іграшковий набір доктора 3в1 (стіл та валіза з медичними інструментами) (008-605A)
1 091 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 008-605A
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Хочеш стати справжнім лікарем? Тоді цей ігровий набір – те, що тобі потрібно!
Ігровий набір Умілий лікар стане відмінним подарунком для дитини. Він зацікавить його з перших секунд завдяки яскравому дизайну та довго не відпустить через свою багатофункціональність.
Ваша дитина зможе лікувати членів сім'ї, своїх друзів, лялечок та м'які іграшки. Як їх використовувати залежить лише від фантазії мами та дитини.
У комплект входять безліч аксесуарів, а світловий і звуковий ефект підтримає довгострокову увагу дитини. Найкраще цей набір підійде для дівчаток та хлопчиків від 3 років.
Характеристики:
- Матеріал: пластик.
- Тип живлення: батарейки (таблетки)
- Розмір набору: 48-24-в65см
- Розмір коробки: 25-50-13см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴





