
Ігровий набір інструментів (дитячий стіл з інструментами та дошкою для малювання) (XQ338-2C)
1 166 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XQ338-2C
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий набір інструментів - це чудовий спосіб познайомити юного майстра з відомими інструментами, з їх призначенням та принципом роботи.
Всі інструменти реалістично виконані і відмінно підійдуть для захоплюючих хлоп'ячих ігор. За допомогою набору дитина легко зможе зрозуміти та вивчити застосування кожного з інструментів.
Світлові ефекти, музика працюють від батарейок
Стіл 2в1 (дошка для малювання (кольорова), друк 3шт, ручка
Розмір набору 35-17-в49см
Розмір упаковки: 28-44-16см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴


