на складе

Дитяча розвиваюча іграшка Логічний куб 6в1 Limo Toy (FT 0029 AB)
1 156 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: FT 0029 AB
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Логічний куб 6 в 1 Limo Toy - це багатофункціональна іграшка, яка зацікавить Вашого малюка з першої секунди!
На всіх гранях куба встановлені оригінальні ігрові панелі, кожна з яких спрямована на розвиток певних навичок дитини.
За допомогою такої іграшки навчання дитини буде не тільки швидким, але ще й веселим, яскравим та цікавим! Під час гри малюк зможе вивчати нові форми та кольори, тренувати дрібну моторику, логіку та уяву!
Багатофункціональний куб включає:
- Піаніно
- Барабан
- Шестерні
- Сортер
- Рухливі деталі
- Музика
- Звуки тварин
- Підсвічування
- 6 фігур,
- 2 режими гучності,
Іграшка працює від батарейок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Бізікуб |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156 ₴

