
Лялькова коляска-трансформер для ляльки FiVEoNiNE (T742056)
3 256 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T742056
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний сучасний дизайн візка FiVEoNiNE T742056 нікого не залишить байдужим.
З новим візком Ваша донька зможе здійснювати тривалі прогулянки разом зі своєю улюбленою лялькою.
- Модель коляски: трансформер
- Призначена для дому та вулиці
- Приємне забарвлення
Розмір коляски в розкладеному вигляді: д73-ш42-в83см
люлька д57-ш29-в15см
Сумка у комплекті
Регульована ручка
Кількість коліс: 4 шт
Колеса виготовлені з ПВХ
Матеріал: метал + тканина + пластик
Коляска упакована в коробку
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 830 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 256 ₴

