
Лялькова люлька-перенесення для ляльки FiVEoNiNE (T781004)
959 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T781004
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перенесення сподобається вашій дитині.
Дитина зможе з цікавістю освоїти рольову гру, піклуючись, як мама, про улюблені ляльки, доглядаючи їх.Це допоможе маленькій дівчинці знайомитися з навичками догляду за маленькими дітьми, вчитися відповідальності та турботі
Розмір перенесення в розкладеному вигляді: д46-ш29-в13см/в29см
Аксесуари: ремінь безпеки
Матеріал метал + пластик + текстиль
Рекомендований вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴

