
Стільчик ляльковий для годування для ляльки з аксесуарами FiVEoNiNE (T771057)
1 165 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T771057
+380 (68) 533-00-33
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Грайте, дбайте і балуйте особливого малюка в будинку. Придбайте цей новий і практичний стільчик для годування, який можна брати з собою куди завгодно і насолоджуватися повними і надихаючими іграми. Новий простір для ігор та догляду за улюбленими іграшковими малюками, годування та навіть безпечного та веселого перевезення їх куди завгодно.
Виготовлений з легких, міцних матеріалів, ідеально підходить для тривалого використання в оптимальних умовах. Тут на вас чекає безліч інших аксесуарів для догляду за іграшковими малюками та ігор за найкращою ціною.
Рекомендований вік: від 3 років.
Зразкові розміри стільця для годування: д39-ш33-в62,5см
У наборі 5 предметів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamby |
| Тип | Іграшкові меблі |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 625 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴

